Het museum -Activiteiten - Kunstendag voor kinderen: boetseeratelier

:Activiteiten

Kunstendag voor kinderen: boetseeratelier

Het Volk der Introverten - © Mirthe Dokter

15/11/2026

Duur: 1 uur

Sessie 1: 11u30-12u30

Sessie 2: 13u30-14u30

Families met kinderen tussen 6 en 12 jaar

NL - FR - EN

6€/persoon

Reserveren verplicht

Duik met je handen in de klei en word deel van een groeiend kunstwerk!

Zin om voor één dag beeldhouwer te worden? Kom met het hele gezin naar Kunstendag voor Kinderen in het BELvue en ontdek hoe ver jouw creativiteit buiten de lijnen kan gaan.

Tijdens een speelse boetseersessie ga je samen met beeldend kunstenares Mirthe Dokter van Pollif Projects aan de slag met klei. Je maakt een eigen hoofdje dat perfect in je hand past. Jij bepaalt hoe het eruitziet: met je handen, je fantasie en een beetje hulp van Mirthe krijgt het vanzelf vorm.

Je creatie wordt daarna onderdeel van ‘Het Volk der Introverten’, een groot en groeiend kunstwerk van kleien hoofdjes. Samen vormen ze een volk dat symbool staat voor onze binnenwerelden: de plek waar je fantasie woont en alles mogelijk is.

Klaar om je handen uit de mouwen te steken en mee te bouwen aan dit bijzondere kunstwerk? Doe mee met het hele gezin!

Voor of na het atelier kan je je museumbezoek verderzetten met een van de spelparcours die worden aangeboden iedere leeftijd, tussen 3 en 12 jaar.

Ontdek het museum met het hele gezin.

Praktische info

  • Boetseersessies
  • Voor families met kinderen tussen 6 en 12 jaar
  • Max.: 18p per sessie
  • Reserveren verplicht

Voor een museumbezoek, met of zonder spelparcours, heeft u een toegangsticket nodig. Tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa. Zie hier de tarieven.