Rondleidingen met gids zijn weer toegestaan voor groepen van dichte contacten (bubbels). Het dragen van een masker is tijdens het bezoek verplicht. Om te reserveren, kunt u contact opnemen met een gidsenorganisatie van uw keuze.
Begeleide bezoeken worden aangeboden in samenwerking met gidsenorganisaties die het museum zeer goed kennen. Elke vereniging heeft zijn eigen stijl en specialiteiten. U kiest de organisatie die het beste bij uw groep past. U kunt ook zelf een gids kiezen.
Opgelet! De reservatie van uw bezoek gebeurt direct bij de gidsenorganisatie. U hoeft dus geen bezoek bij het museum te reserveren.
Te respecteren maatregelen
Sinds het begin van de COVID-19-crisis volgt het BELvue museum de aanbevelingen van de regering op de voet. Naar aanleiding van de beslissingen van de Nationale Veiligheidsraad hebben we het genoegen u de heropening van het museum op 1 december 2020 aan te kondigen.
Er werden verschillende hygiënemaatregelen getroffen om de veiligheid van elke bezoeker te kunnen garanderen. Deze maatregelen zullen evolueren naargelang de aanpassing van de richtlijnen van de regering. Wij nodigen u uit om de huidige veiligheidsmaatregelen voor het BELvue museum te raadplegen op de pagina Plan je bezoek.
U kunt ook in real time op de hoogte te blijven via Facebook, Instagram, Twitter en LinkedIn of door u te abonneren op onze nieuwsbrief. Draag zorg voor uzelf en anderen, en tot binnenkort in het museum!